Registro  Entrar    
Profile Avatar
AriellePelze
Via Delle Mura Gianicolensi 130
Bonifica Villa Literno, CE 81039
Italy
0359 5550597 https://notehub.org/wlv58
Kiek jūs turėtumėte tikėtis mokėti?
Norėdami suteikti jums kuo efektyviausią atsakymą, geriausia paaiškinti individualias išlaidas, patirtas siekiant gauti priimtiną ir be rizikos, medicinos rezultatą. Tai yra geriausia priemonė lyginti žaidimo sąlygas, lyginant skirtingų chirurgų pateiktas kainas. Būtina, kad jūs tiksliai suprastumėte, kas susideda iš jūsų chirurginės procedūros citatos, ir tiksliai, ką jūs tikitės, kad esate savo operacijos citata.
Pirmas veiksmas jūsų krūtų padidinimo chirurginio gydymo ekspedicijoje ir, greičiausiai, pradinės išlaidos, Yra plastinė chirurgija, prašydama patarimo iš mokesčio. Chirurginiai konsultacijos kartais yra nemokami, tačiau tai nėra neįprasta, kad už tai eiti, kol bus sumokėta 100 JAV dolerių. Paprastai mokestis nėra gebėjimų ar aukšta kokybe, o atspindi gydytojo priemones, padedančias švelninti pacientus, kuriems nerodo.
Šios išlaidos, žinoma, bus medicinos indėlis, kurio prašoma jūsų chirurginio gydymo metu. Kai chirurgijos data suartėja, kompensuojama suma sumažėja.
Kalbant apie vieną ar dvi savaites iki chirurginės procedūros, jums tikrai reikės sumokėti pusiausvyrą nuo 2 000 iki 7 000 JAV dolerių.
Taigi, kur susidaro skirtumo skirtumas Iš?
"Saline" krūtinės implantai tikrai kainuoja jūsų specialistui tipišku 1000 doleriu, o silikono krūtų implantai tikrai kainuoja apie 1500 dolerių. Kai kurioms chirurginio gydymo centrams suteikiamos apimtys iki $ 200 už bet kokio tipo implantą.
Ši kaina yra jūsų operacinė priemonė. Galite nuspręsti, kad jūsų chirurgija būtų atliekama medicinos įstaigoje, ambulatorinėje klinikoje ar asmeninėje darbo vietoje. ARBA. Visi jie yra saugūs, kai jie pripažįstami, tačiau kainos skiriasi nuo 900 iki 1500 JAV dolerių per valandą, o krutu didinimas medicinos įstaigose paprastai brangesni. Papildomos išlaidos yra papildomų akreditavimo reikalavimų, kurie yra įgyvendinami kiekvienos rūšies įrenginyje, pateikimas. Įrangos rūšis nebūtinai turi įtakos chirurginio gydymo rezultatui, tačiau retais atvejais gali kilti problemų. Nuspręskite apie "hr" už orlaivių mokestį situacijose be problemų.
Kitas sąskaita apskaičiuojama pagal pasirinktą anestezijos tipą. Kai kurie kosmetikos chirurgai vien krūties padidina tik vietinio anestetiko, tačiau daugumai pacientų yra pagrindinė anestezija. Anestetikai vėl bus apie vieną valandą.
Masyvas paprastai yra nuo 1500 iki 3500 JAV dolerių, priklausomai nuo to, kiek laiko chirurgas tikrai imsis, ar tai yra peržiūros operacija, reikalaujanti pašalinti randų ląsteles arba perkelti implantus, Krutu didinimas arba jei reikalingas krūtų pakėlimas kartu su padidėjimu. Jums gali prireikti papildomų išlaidų, jei reikia daugiau chirurginės procedūros, arba jei esate įsikibęs į medicinos įstaigą su problemomis.
Paskutinės poros daiktų yra neprivalomos išlaidos, kurios dažniausiai sukuria geriausią krūtinės padidinimo rezultatą.
Chirurginiai drabužiai skiriasi nuo $ 30 iki $ 150.
Antibiotikai ir diskomforto vaistai svyruoja nuo $ 30 iki $ 80 priklausomai nuo draudimo Politika.
Arnica (papildymas siekiant sumažinti spalvos pasikeitimą ir patinimą) išlaidos nuo 25 iki 45 $.
Yra daugybė priemonių, kad krūtų padidinimo kainos yra kotiruojamos, tačiau nepaisant to, kaip tiksliai nurodomos išlaidos, tai visi elementai Neabejotinai įtakotų jūsų darbo krūvio prognozę.
Jei klausiate sau, kodėl išlaidos yra mažesnės už krūtinės padidinimo chirurgijos išlaidas 2500 JAV dolerių, tačiau kaina apskaičiuota, kad rūpintis išlaidomis yra didesnė šiame rašyme, atsakymas yra Pagrindinis. Citatos už 2500 USD paprastai neįtraukia vienos ar daugiau išlaidų, išsamiai aprašytų šiame trumpame straipsnyje. Kai kurie centrai reklamuoja chirurginės procedūros kainą be anestezijos, o kiti teikia individualų gydymo būdą, kad sumažintų chirurgo mokesčius. "Paprastai žmonės prekiauja su gydytoju, kuris yra naudingas rūpintis telefono pokalbiu dėl komplikacijų po chirurginio gydymo Dėl nedažniausiai sumažėjusių chirurginių citatų. Kiekvienas švelnus dalykas šiame pasaulyje yra tai, kad taip pat būtų užtikrinta kaina, kokybė ir paslauga. Idealiu atveju jūs turėsite šiek tiek daugiau informacijos, kad suprastumėte atsakymus į "kokia yra krūties padidinimo chirurginės procedūros kaina?"
Dana M. Goldberg MD yra tik vienas iš sparčiausiai augančių estetinių kosmetikos chirurgų "West Palm" Paplūdimys Floridoje. Dr Goldbergas buvo apmokytas "Ohio State College" plastinėje, taip pat kosmetikos chirurgijoje. Baigusi treniruotę, ji perkelta į Floridą, siekdama sukurti sėkmingą medicinos praktiką krutu didinimas ( notehub.org), kurią ji šiandien naudojasi.

Labai svarbu, kad tiksliai atpažįstumėte, kas susideda iš jūsų operacijos citatos, taip pat tik į tai, ką jūs tikitės į savo chirurginio gydymo citatą.
Pirmasis veiksmas jūsų krūtinės padidinimo ekspedicijoje Chirurginė procedūra, taip pat greičiausiai jūsų pradinės išlaidos - kosmetikos chirurgija palaiko ryšį su kaina. Galite pasirinkti, kad jūsų chirurgija būtų atliekama sveikatos centre, ambulatorinėje chirurgijos įstaigoje ar išskirtinėje įstaigoje OR. Veislė paprastai yra nuo 1500 iki 3500 JAV dolerių, priklausomai nuo krutu didinimo, kiek laiko chirurginio krutu didinimo gydymas tikrai imsis, ar tai yra modifikuotas chirurginis gydymas, reikalingas rando audinio pašalinimas ar implantų perkėlimas į vietą, arba jei reikia krūtų pakėlimo Kartu su padidinimu. Jei klausiate sau, kodėl yra numatytų išlaidų sumažinta kaip 2500 JAV dolerių krūtų padidinimo chirurginiam gydymui, tačiau citatos, kuriomis siekiama rūpintis išlaidomis, yra didesnės šiame poste, todėl atsakymas yra lengvas.

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.